Wycieczki szkolne w Bieszczady

Zapraszamy Was na niezwykłą, rozwijającą i pełną przygód wizytę w Bieszczadach. Dla grup szkolnych zapewniamy ciekawe zajęcia z przyrodnikami, kulturoznawcami i historykami. Zapewniamy interesujące zajęcia w terenie, wycieczki „w przeszłość”, ale też możliwość zmęczenia się pośród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody. Nasi podopieczni od wykwalifikowanych instruktorów uczą się jakimi prawami rządzi się dzika przyroda, jak wyglądało kiedyś życie w górach i jak wyglądają one dzisiaj. Program wycieczek szkolnych realizowany jest przy współpracy z najbardziej doświadczonymi przewodnikami w Bieszczadach.

 

? Różnorodny program – Zachęcamy do porównania ofert wycieczek w Bieszczady. Nasz program zapewni Wam ciekawą zabawę i mile spędzony czas. Staramy się zagospodarować maksymalnie Wasz wolny czas, tak aby ni było czasu na nudę

? Ciekawie podana wiedza – Podróże kształcą , wiadomo nie od dzisiaj. Jak lepiej dowiedzieć się o piętrach roślinności, jeśli nie wspinając się przez nie, jak łatwiej zapamiętać informacje o żubrach jeśli nie spotykając się z nimi oko w oko.

? Aktywny wypoczynek – Trochę się w Bieszczadach zmęczymy, nie tylko podczas stromych górskich podejść. Poznacie ciekawe sporty, których prawdopodobnie nigdy nie próbowaliście. Zagramy w piłkę nożną w Bumper Ballach, postrzelamy do siebie wzajemnie specjalnymi łukami, popłyniemy pontonami po Sanie.

? Sprawdzone noclegi – Proponowane przez nas obiekty noclegowe są w 100% sprawdzone i rekomendowane przez nas. Standardem są pokoje 2 i 3 a maksymalnie 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekty przystosowane do pobytu grup dzieci i młodzieży. Informujemy dokładnie jakie wyposażenie oferują ośrodki wypoczynkowe grupom

katalog_zielone_szkoly

 


PAKIETY

3 i 5 dniowe

Wybierz gotowy pakiet Zielonej Szkoły w Bieszczadach : 3 lub 5-dniowy, na zamówienie możemy zaproponować także programy 2 lub 4 dniowe

ZIELONE SZKOŁY

Bieszczady PAKIETY – 3 dni 

? PAKIET PRZYGODA 3 dni
? PAKET PRZYRODA 3 dni
? PAKIET KULTURA 3 dni
? PAKIET dla szkół podstawowych 3 dni

Bieszczady PAKIETY – 5 dni 

? PAKIET ADRENALINA 5 dni
? PAKIET PRZYRODA 5 dni

Wycieczki

jednodniowe 

Wycieczka w Bieszczady zawsze zapada na długo w pamięci. Polecamy Państwu zasmakować Bieszczadów podczas wycieczki kilkudniowej. Spokój i natura w Bieszczadach relaksuje, pozwala oderwać się od rzeczywistości i odpocząć w nierzeczywistym niemal otoczeniu.

 
Tropem Legend Bieszczadzkich Zbójników
? Misja Bieszczady – dla wytrwałych
? Tajemnice Bieszczadzkich Jezior
? Zbójnicka przygoda na drezynach
? Bieszczadzki Klasyk 
? Miasto szkła 

 

Wycieczki jednodniowe zagraniczne

UKRAINA

?LWÓW 1 dzień

SŁOWACJA: 

?BARDEJOV – miasteczko jak z bajki 1 dzień
?KOPALNA OPALI + Koszyce 1 dzień
?Słowacki RAJ – 1 dzień
?Słowacki Raj i TATRALANDIA – 2 dni

WĘGRY: 

?MISZKOLC – 1 dzień
?TOKAJ i Jaskine Aggetelk – 1 Dzień
?SZOSZTO FURDO – 1 Dzień

?Spływy pontonowe dla szkół
?Rozgrywki w kulach BUMPER BALL
?GRY TERENOWE
?Bitwa Kolorów
?Rozgrywki Łucznicze ARROW TAG
?Noc przetrwania
?Zbójnicka Rekrutacja
?Animacja dla najmłodszych

Jeśli wypoczywacie na wycieczce szkolnej  w Bieszczadach i chcecie w sposób aktywny spędzić dzień lub nawet popołudnie przedstawiamy Wam ciekawe propozycje atrakcji. Znajdziecie tutaj zwariowane zabawy takie jak Bumper Ball, czy rodzaj łuczniczego paintballa czyli Arrow TAG. Dla lubiących podróżować z nurtem rzeki proponujemy spływ pontonowy dla szkół – bezpieczny i ciekawy sposób na atrakcyjną wycieczkę. Dla grup pragną poczuć nutkę rywalizacji z mapą, GPS i wykrywaczem metalu  w ręku proponujemy GRY TERENOWE. Przygotowaliśmy także propozycje na ANIMACJE czasu dla  najmłodszych np. podczas zabawy z aktorami na szczudłach, malowanie twarzy,  naukę rysowania na piasku i wiele innych.