Odkryj z nami  CZAR KARPAT!

 

Wycieczki jednodniowe z Bieszczadów na wakacjach i w długie weekendy. 

Podróże z PRZYGODĄ z rodziną i przyjaciółmi:

     

Wycieczki jednodniowe odbywają się regularnie we wskazane dni, w sezonie wakacyjnym. Zabieramy klientów na wycieczki z blisko 40 miejscowości w Bieszczadach wg precyzyjnych rozkładów jazdy. Płatność – dla wygody klientów – odbywa się już w autokarze podczas wycieczki a rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz rezerwacji.


Oferta wycieczek w Karpaty


Poznaj pełną ofertę wycieczek

 

Zaplanuj z nami swoją wycieczkę

Jesteśmy biurem podróży które specjalizuje się organizacji wycieczek w Karpaty. Nasza siedziba znajduje się w Bieszczadach, najbardziej tajemniczych górach Polski. Bieszczady znamy jak własną kieszeń, a za nasz wkład w rozwój turystyki zostaliśmy nagrodzeni statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego. Pracujemy z doskonałymi przewodnikami, którzy zjeździli góry Rumunii i Siedmiogrodu, poznali skarby Słowacji, znają urokliwe zakamarki Ukrainy, czy wiedzą gdzie uraczą nas najlepszym winem i gulaszem na Węgrzech. WYCIECZKI w Karpaty ? to wspaniała przygoda z kulturą, tak bliską a jednocześnie tak mało znaną. Zapraszamy do odkrywania karpackich tajemnic.

Nasza oferta wycieczek  to przede wszystkim propozycja dla grup zorganizowanych. Organizujemy wycieczki z terenu całej Polski zapewniając najlepszych przewodników oraz komfortowy transport.

Nasze wycieczki to podróże z kulturą, smakiem i poszukiwaniem przygody. Zakochasz się w Karpatach….

 

Czym charakteryzują się nasze wycieczki.

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

Dokładamy największych starań aby wycieczki były zrealizowane perfekcyjnie! Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii ?dobrych? i ?bardzo dobrych? o naszym biurze podróży!

WYGODA!

Kompleksowo organizujemy każdy element wycieczki. Na życzenie grupy zadbamy również o wygodny autobus, zawsze zapewniamy najlepszych przewodników.

TY WYBIERASZ!

Podajemy kilka wariantów noclegów i planów, tak abyście zawsze mieli wybór co do miejsca noclegu w Bieszczadach. Wybieramy jedynie sprawdzone i klimatyczne miejsca, w których sami chcielibyśmy wypoczywać.

NIEPOWTARZALNOŚĆ PROGRAMU!

Wszystkie powyższe programy wycieczek są naszymi autorskimi pomysłami. Dobraliśmy program wycieczek tak, aby zadowoliły najbardziej wymagające grupy. Zawsze wybieramy atrakcje i walory, które wiążą się z autentycznością regionu.

PODRÓŻE Z KULTURĄ!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

biuro-podrozy-pawuk-nagroda-marszalka3