• wycieczki-szkolne-w-bieszczady-gra-terenowa
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-pryroda-zalew-solinski
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-przyroda-11
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-recovere6d
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-recovered
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-recovered1
 • ruiny-klasztoru-karmelitow-bosych-w-zagorzu
 • zwiedzanie-huty-szkla-wycieczka-szkolna-w-bieszczady
 • polonina
 • 20150818_122127
 • zapora-w-solinie-bieszczady
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-przyroda-6
 • zielona-szkola-w-bieszczadach-przyroda-7
 • zielone-szkoly-bieszcady-arrow-tag

Zielona Szkoła w Bieszczadach | Pakiet przyroda

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH –
PAKIET PRZYRODA

Najlepszy program na integrację !!!!!

Bieszczady to jeden z najbardziej dzikich regionów Europy, Królestwo flory i fauny. Zapraszamy Was na niezwykłą podróż do tego królestw. Nasi instruktorzy to doświadczeni miłośnicy przyrody, którzy wiedzą, jak poruszać się w świecie przyrody nie będąc nieproszonym gościem. W trakcie programu przejdziecie kurs fotografii przyrodniczej z nagradzanym przez National Geographic fotografem. Podczas wizyty na szybowisku w Bezmiechowej zobaczycie na żywo bieszczadzkie ptaki drapieżne, a w zagrodzie w Mucznem żubry. Wieczorami czeka nas rozrywka w Bumper Ballach i arrow tag czyli paintball na łuki i strzały.

 SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY

Dzień 1


Petroprzemysł i Pijalnia Czekolady
+ turniej w kulach Bumper Ball


 1. Wyjazd z miejsca zamieszkania w kierunku Bieszczadów.
 2. Spotkanie z przewodnikiem w Sanoku.
 3. Rezerwat Prządki – wyjątkowej urody skałki, piaskowce i wiele ciekawostek geologicznych.
 4. Pijalnia czekolady M. Pelczar w Korczynie – Jedyna pijalnia czekolady na Podkarpaciu, utrzymana w klimacie starej fabryki, prowadzona przez Mistrza Polski Cukierników.
 5. Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce – Odwiedzimy miejsce gdzie powstała pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej i poznamy archaiczne sposoby jej wydobywania lub Centrum Dziedzictwa Szkła poznacie historię tego pięknego tworzywa i  będziecie mieli możliwość zobaczyć proces tworzenia szkła na żywo. .
 6. Przejazd do ośrodka i zakwaterowanie.
 7. Wieczorny turniej piłki nożnej w kulach Bumper Ball.
 8. Obiadokolacja.
 9. Czas wolny na terenie ośrodka i nocleg.

Dzień 2


Bieszczady Klasycznie
+ Bitwa kolorów lub Fluo Party

zielone-szkoly-bieszczady-wycieczki-gorskie_

 


 1. Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem.
 2. Punkt widokowy w Lutowiskach – z przepięknym widokiem na Bieszczady Wysokie.
 3. Zagroda żubrów – wizyta w pokazowej zagrodzie żubrów w Mucznem, gdzie na własne oczy zobaczycie imperatora bieszczadzkiej puszczy.
 4. Plenerowa wystawa wypału węgla drzewnego – poznamy historię i etapy wypału węgla drzewnego, który ma długą tradycję  w Bieszczadach.
 5. Bieszczadzki Park Narodowy Przejście górskie – Połonina Wetlińska ze słynną Chatką Puchatka (najwyżej położone schronisko w Bieszczadach) lub na Tarnicę – najwyższy szczyt polskich Bieszczadów (lub inna wybrana przez Was trasa).
 6. Powrót do ośrodka.
 7. Obiadokolacja.
 8. Wieczorne ognisko lub Bitwa kolorów czyli bitwa na kolorowe proszki lub Fluoparty czyli fascynująca i kolorowa impreza w świetle farb UV.
 9. Nocleg.

Dzień 3


Podróż do Krainy
Bieszczadzkich Jezior

zielona-szkola-w-bieszczadach-pryroda-zalew-solinski_

 


 1. Śniadanie i czas na pakowanie.
 2. Wykwaterowanie z ośrodka.
 3. Przejazd do Myczkowiec i spacer do górskiego rezerwatu Koziniec z kamieniołomem w Bóbrce – punkt widokowy  piękną panoramą na bieszczadzkie jeziora i Bieszczady Wysokie.
 4. Wizyta na największej zaporze wodnej w Polsce – Solinie i spacer po koronie zapory.
 5. Zwiedzanie wnętrza zapory w Solinie – poznacie historię budowy tego skrywającego wiele tajemnic obiektu i dowiecie jak fukncjonuje od środka
 6. Czas wolny na zakup pamiątek na „Bieszczadzkich krupówkach”.
 7. Wspólny obiad i rozdanie upominków dla najaktywniejszych uczestników (Quiz).
 8. Pożegnanie z Bieszczadami i droga powrotna do miejsca zamieszkania

 

CENNIK WYCIECZKI SZKOLNEJ W BIESZCZADY


W cenie wycieczki:

2 x NOCLEG, 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, 1 x obiad, opieka instruktorów oraz przewodnika każdego dnia, realizacja programu ze wszystkimi biletami wstępów,  BUMPER BALL, ognisko/bitwa kolorów/fluo party, ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera: transportu (na życzenie Klienta organizujemy transport z każdego miejsca w Polsce)

CENA

program 3-dniowy:

339 zł /osoba

realizacja przy minimum

40 osobach  + 4 opiekunów bezpłatnie

Pogram można wzbogacić o :

 • Przejażdżka drezynami rowerowymi
 • Spływ pontonowy Sanem
 • Gra terenowa
 • Zajęcia survivalowe
 • Rejs statkiem po Zalewie Solińskim
 • Zwiedzanie wnętrza zapory wodnej w Solinie
 • Obserwacje astronomiczne

GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI SZKOLNEJ
W BIESZCZADY – PROGRAM 3 DNI PRZYRODA


CENNIK przy mniejszych grupach


35 uczniów  (+3)      349 zł/osoba

30 uczniów (+3)       369 zł/osoba 

25 uczniów (+2)       385 zł/osoba


 


PROCES REZERWACJI 

1. FORMULARZ REZERWACJI 

Po akceptacji programu wycieczki prosimy o wypełnienie FORMULARZA WSTĘPNEJ REZERWACJI WYCIECZKI (do pobrania tutaj), na podstawie którego przygotowujemy umowę o organizację imprezy turystycznej – wycieczki krajoznawczej.

2. UMOWA 

Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia zamówienia jest umowa podpisana między Biurem Podróży PAWUK a Zamawiającym (najczęściej szkoła), która określa wszystkie warunki realizacji wycieczki, w tym warunki płatności i regulamin (Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych realizowanych przez BP PAWUK).

3. PŁATNOŚĆ

Szczegóły płatności określa umowa. Zwykle zaliczkę w wysokości 30% należy wpłacić do 7 dni od daty podpisania umowy (nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki), zaś pozostałą kwotę nie później niż 7 dni przed wyjazdem. Wpłaty dokonywane są na podstawie faktur VAT marża wystawionych przez BP PAWUK.


WYCIECZKI SZKOLNE Z BIUREM PODRÓŻY PAWUK!

GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

NASZ CEL: TWOJE ZADOWOLENIE!

Przywiązujemy ogromną wagę do organizacji wycieczki! Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej kadrze wszystko dopinamy na ostatni guzik! Gwarantujemy zadowolenie z wycieczki dzięki wprowadzeniu wewnętrznych wysokich standardów jakości. Mamy bardzo indywidualne podejście do każdej grupy – program każdej wycieczki może być zmieniony według sugestii i życzenia Zamawiającego.

PROFESJONALNA OPIEKA!

Podczas każdego punktu programu zapewniamy opiekę licencjonowanego przewodnika lub instruktorów, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Jednak zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Przewodnicy i instruktorzy nie są prawnymi opiekunami grupy. Opiekunom zapewniamy nocleg i wyżywienie bezpłatnie.

RÓŻNORODNY PROGRAM!

Odpoczniesz nie tylko ciałem, ale i duszą! Program wycieczki szkolnej będzie połączeniem aktywnej turystyki, która przynosi wytchnienie, doznań smaku, zapachu i dźwięku, które są charakterystyczne dla odwiedzanego regionu! W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwających realizację programu proponujemy zamianę na inną atrakcję lub zamieniamy kolejność realizacji planu, jeśli umożliwi to pogoda.

UBEZPIECZENIE!

Uczniom oraz nauczycielom podczas Zielonych Szkół standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą, oraz ubezpieczenie od kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki. Dodatkowo każdy uczestnik spływu pontonowego jest ubezpieczony w wariancie NNW + aktywności sportowe.

 

INNE PROPOZYCJE WYCIECZEK SZKOLNYCH W BIESZCZADY


Wycieczki szkolne w Bieszczady program przygoda 3 dniWycieczki szkolne w Bieszczady program kultura 3 dniWycieczki szkolne w Bieszczady program przygoda 5 dniZielona Szkoła w Bieszczadach program przyroda 5 dni