• 11
 • bieszczady-poloniny-zielone-szkoly
 • bumper-ball-w-bieszczadach-zielone-szkoly
 • sanok-laweczka-szwejka
 • widok-na-zalew-solinski-zielone-szkoly
 • zielone-szkoly-w-bieszczadach-wycieczki-gorskie-z-przewodnikiem
 • zielone-szkoly-wycieczki-gorskie-bieszczady
 • ognisko
 • splyw-pontonowy-bieszczady-san-2
 • splyw-pontonowy-bieszczady-san-4
 • splyw-pontonowy-bieszczady-san-14
 • splyw-pontonowy-bieszczady-san-29
 • polanczyk-punkt-widokowy

Zielona Szkoła w Bieszczadach | pakiet przygoda

 • Cel podróży:
 • Czas trwania: 3 days
 • Cena: 319PLN

ZIELONA SZKOŁA W BIESZCZADACH –
PAKIET PRZYGODA

Zielona Szkoła w Bieszczadach to wspaniała okazja, aby zażyć trochę ruchu w otoczeniu naprawdę dziewiczej przyrody! Przygotowaliśmy dla Was ciekawe atrakcje, które sprawią, że poczujecie dreszcz adrenaliny! Jeśli chcecie sprawdzić samych siebie, poczuć smak współzawodnictwa, dobrze trafiliście. Nie pozwolimy Wam się nudzić! Nasi przewodnicy zaprowadzą Was do najładniejszych zakątków Bieszczadzkiego Parku Narodowego i na koronę najwyższej w Polsce zapory wodnej, gdzie poznacie zasadę produkcji energii z górskich rzek i strumyków. Wieczorami zagramy w piłkę nożną lub inne wybrane gry w BUMPER BALLACH! W tej bezpiecznej kuli poczujemy się jak w „bańce mydlanej”! Zasada jest jedna zwalić przeciwnika z nóg… a jak się uda to nawet strzelić gola! Ostatniego dnia zamienimy się w poszukiwaczy skarbów i wyposażeni w kompas, wykrywacz metalu, GPS i inne gadżety będziemy starali się przechytrzyć przeciwników.

 SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY

Dzień 1


Atrakcje doliny Sanu –
spływ pontonowy

splywy-pontonowe-sanem-zielone-szkoly

 


 1. Wyjazd z miejsca zamieszkania w kierunku Bieszczadów.
 2. Spotkanie z przewodnikiem w Rymanowie.
 3. Zwiedzanie Huty Szkła Artystycznego ?Sabina? w Rymanowie ? zobaczycie szklane arcydzieła, poznacie proces tworzenia szkła, a w trakcie pokazu dmuchania szkła odważni sami spróbują tej sztuki.
 4. Przejazd do Sanoka na miejsce rozpoczęcia SPŁYWU PONTONOWEGO ? spotkanie z ratownikiem i instruktorem, który przeprowadzi szkolenie wprowadzające z zasad bezpieczeństwa i zachowania się na wodzie ? dobór załóg pontonów i kamizelek asekuracyjnych.
 5. Rekreacyjny, spokojny spływ pontonowy w otoczeniu dzikiej przyrody doliną Sanu ? bezpieczne, niewywracalne 5-cio osobowe pontony renomowanej firmy Nord Boat.
 6. Zwiedzanie cerkwi w Międzybrodziu ? cerkwi na skale z charakterystycznym grobowcem piramidą.
 7. Ognisko na brzegu ? z regionalnymi kiełbaskami i ciepłymi napojami.
 8. Zwiedzanie Sanoka ? skarbca Bieszczadów (m.in. Rynek, Wzgórze Zamkowe, Ławeczka Dobrego Wojaka Szwejka, Góra Parkowa).
 9. Zakwaterowanie w ośrodku i obiadokolacja.
 10. Czas wolny i zabawy sportowe na terenie ośrodka ? nocleg.

Dzień 2


Bieszczady Klasycznie +
BUMPER BALL

bieszczady-poloniny-zielone-szkoly_

 


 1. Śniadanie i spotkanie z przewodnikiem.
 2. Przejazd przez dziką dolinę rzeki Solinki do Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
 3. Przejście górskie ? Połonina Wetlińska ze słynną Chatką Puchatka (najwyżej położone schronisko w Bieszczadach) lub na Tarnicę ? najwyższy szczyt polskich Bieszczadów (lub inna wybrana przez Was trasa).
 4. Zapora wodna w Solinie ? spacer po koronie najwyższej w Polsce zaporze wodnej.
 5. Czas wolny na zakup pamiątek na tzw. Bieszczadzkich Krupówkach.
 6. Przejazd do Polańczyka i wizyta w punkcie widokowym na wzgórzu Kiczerka ? piękny widok na zatoki Jeziora Solińskiego i ?zielone wzgórza nad Soliną?.
 7. Powrót do ośrodka i obiadokolacja.
 8. TYLKO U NAS!! Turniej piłki nożnej w kulach Bumper Ball oraz inne wybrane scenariusze ? śmieszne zabawy w dużych kulach wypełnionych powietrzem, które gwarantują niezapomniane wrażenia i ogrom śmiechu dla graczy i kibiców!
 9. Wieczorne ognisko lub dyskoteka.
 10. Nocleg.

 

Dzień 3


Poszukiwacze skarbów –
GRA TERENOWA

wycieczki-szkolne-w-bieszczady-gra-terenowa_

 


 1. Śniadanie i czas na pakowanie.
 2. Wykwaterowanie z ośrodka.
 3. Spotkanie z instruktorami ? podział na drużyny, omówienie zasad gry terenowej.
 4. GRA TERENOWA ? rozdanie map dla poszukiwaczy skarbu oraz sprzętu potrzebnego do przejścia gry m.in. wykrywacze metalu, GPS, busole, latarki UV uro. .

Na 5 km trasie czekają na Was zadania do wykonania, zagadki logiczne, walka z czasem i przeciwnikami.

Jeśli odnajdziecie wszystkie wskazówki ostatnim etapem będzie otwarcie kuferka ze skarbem na czas.

 1. Po zakończeniu gry wspólny obiad.
 2. Wręczenie upominków dla najaktywniejszych uczestników Zielonej Szkoły.
 3. Wyjazd z Bieszczadów w drogę powrotną do domów.

 

NAJLEPSZY PROGRAM NA INTEGRACJĘ!!

 

 

CENNIK WYCIECZKI SZKOLNEJ W BIESZCZADY


 

W cenie wycieczki:

2 x NOCLEG, 2 x śniadanie,  2 x obiadokolacja, 1 x obiad , opiekę instruktorów oraz przewodnika każdego dnia, realizacja programu ze wszystkimi biletami wstępów, spływ pontonowy, opieka ratowników podczas spływu, ubezpieczenie, BUMPER BALL, ognisko/dyskoteka

Cena nie zawiera: transportu (na życzenie Klienta organizujemy transport z każdego miejsca w Polsce)

 

CENA program 3-dniowy:

329 zł /osoba

realizacja przy minimum

40 osobach  + 4 opiekunów bezpłatnie

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI SZKOLNEJ
W BIESZCZADY – PROGRAM 3 DNI PRZYGODA


 

CENNIK


przy mniejszych grupach

35 uczniów  (+3)      339 zł/osoba

30 uczniów (+3)       349 zł/osoba 

25 uczniów (+2)       359 zł/osoba


PROCES REZERWACJI 

1. FORMULARZ REZERWACJI 

Po akceptacji programu wycieczki prosimy o wypełnienie FORMULARZA WSTĘPNEJ REZERWACJI WYCIECZKI (do pobrania tutaj), na podstawie którego przygotowujemy umowę o organizację imprezy turystycznej – wycieczki krajoznawczej.

2. UMOWA 

Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia zamówienia jest umowa podpisana między Biurem Podróży PAWUK a Zamawiającym (najczęściej szkoła), która określa wszystkie warunki realizacji wycieczki, w tym warunki płatności i regulamin (Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych realizowanych przez BP PAWUK).

3. PŁATNOŚĆ

Szczegóły płatności określa umowa. Zwykle zaliczkę w wysokości 30% należy wpłacić do 7 dni od daty podpisania umowy (nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki), zaś pozostałą kwotę nie później niż 7 dni przed wyjazdem. Wpłaty dokonywane są na podstawie faktur VAT marża wystawionych przez BP PAWUK.


WYCIECZKI SZKOLNE Z BIUREM PODRÓŻY PAWUK!

GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

NASZ CEL: TWOJE ZADOWOLENIE!

Przywiązujemy ogromną wagę do organizacji wycieczki! Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej kadrze wszystko dopinamy na ostatni guzik! Gwarantujemy zadowolenie z wycieczki dzięki wprowadzeniu wewnętrznych wysokich standardów jakości organizacji wycieczek. Mamy bardzo indywidualne podejście do każdej wycieczki – plan każdej wycieczki może być zmieniony według sugestii i życzenia Zamawiającego.

PROFESJONALNA OPIEKA!

Podczas każdego punktu programu zapewniamy opiekę licencjonowanego przewodnika lub instruktorów, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Jednak zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wymagamy odpowiedniej ilości opiekunów ze strony szkoły. Podczas górskich wycieczek jest to 1 opiekun na 10 uczniów. Przewodnicy i instruktorzy nie są prawnymi opiekunami grupy. Opiekunom zapewniamy nocleg i wyżywienie bezpłatnie.

RÓŻNORODNY PROGRAM!

Odpoczniesz nie tylko ciałem, ale i duszą! Program wycieczki szkolnej będzie połączeniem aktywnej turystyki, która przynosi wytchnienie, doznań smaku, zapachu i dźwięku, które są charakterystyczne dla odwiedzanego regionu! W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwających realizację programu proponujemy zamianę na inną atrakcję lub zamieniamy kolejność realizacji planu, jeśli umożliwi to pogoda.

UBEZPIECZENIE!

Uczniom oraz nauczycielom podczas Zielonych Szkół standardowo zapewniamy ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą, oraz ubezpieczenie od kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Biuro posiada ubezpieczenie OC organizatora turystyki. Dodatkowo każdy uczestnik spływu pontonowego jest ubezpieczony w wariancie NNW + aktywności sportowe.

 

INNE PROPOZYCJE WYCIECZEK SZKOLNYCH W BIESZCZADY

Wycieczka szkolna w Bieszczady program przyroda 3 dni Wycieczki szkolne w Bieszczady program kultura 3 dniWycieczki szkolne w Bieszczady program przygoda 5 dniZielona Szkoła w Bieszczadach program przyroda 5 dni