Zbójnicka przygoda na drezynach

  • Cel podróży:
  • Czas trwania: 1 day
  • Cena: 120PLN

Zabierzemy Was na ZBÓJNICKA PRZYGODĘ, w miejsca wyjątkowe w BIESZCZADACH. Tam, gdzie w drodze w bardziej znane Bieszczadzkie destynację omijamy nieświadomie prawdziwe perełki i ukryte atrakcje! Zapraszamy Was na Zbójnicką Przygodę na drezynach rowerowych! Ten program to absolutna NOWOŚĆ , którą dodatkowo uatrakcyjniliśmy o napad zbójnickiej grupy, która zabiera bogatym i rozdaje biednym :). Zbóje opowiedzą nam swoją historię pod ruinami Sobieńskiego zamku i obdarują ?szczęściem? na dalszą drogę! Dalej zwiedzimy Sanok – skarbiec Bieszczadów, ze wzgórzem zamkowym, gdzie chętni spróbują karpackiego jadła lub odwiedzą galerię Zdzisława Beksińskiego. Na koniec klasztor w Zagórzu, gdzie według legendy skryć się miał Zbójnik Ugarek! Wspaniała przygoda dla dzieci , dorosłych i wytrawnych turystów – ogromna dawka wiedzy, pozytywnych emocji i aktywnego wypoczynku!

OD 1 WRZEŚNIA WYCIECZKA REALIZOWANA TYLKO NA ZAMÓWIENIE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (MIN. 15 OSÓB)

DREZYANMI ZE ZBÓJAMI

czyli napad na DREZYNY ROWEROWE w Bieszczadach


PLAN WYCIECZKI

1. Kościół w Zagórzu z najstarszym zachowanym obrazem w Bieszczadach oraz unikalna Zagórska VIA DOLOROSA – pośród stacji wyjątkowej drogi krzyżowej – 14 prac Bieszczadzkich artystów w różnych stylach.

2.  Ruiny klasztoru karmelitów Bosych w Zagórzu – wieża widokowa z panoramą na dolinę Osławy, Góry Słonne i Pogórza, ogród klauzurowy z aromatycznymi ziołami.

3. Przejazd i zwiedzanie Sanoka – Skarbca Bieszczadów spacer na Wzgórze Zamkowe i opowieści o zbójnickiej armacie.

Spacer po starówce : rynek, pomnik Dobrego Wojaka Szwejka, kościół franciszkanów (wnętrze), pozostałości kościoła w którym ślub brał Władysław Jagiełło i wnętrze katedralnej cerkwi prawosławnej oraz inne zabytki miasta.

4.MYCZKOWCE Park Miniatur  wszystkich drewnianych cerkiewek i kościółków z terenu Karpat , także ukraińskich i słowackich. Dla dzieci minii zoo lub projekcja nagradzanego filmu przyrodniczego o Bieszczadach WILCZE GÓRY!!!

Czas wolny w ORW Caritas, który można wykorzystać na wizytę w kawiarni (Kawiarnia u św Franciszka), spacer po największym w Polsce Ogrodzie Biblijnym, spacer po miniZOO z karpackimi (i nie tylko ) zwierzętami, obejrzenie ekspozycji o obszarach chronionych Natura 2000.

5. Spacer do górskiego rezerwatu KOZINIEC (ok 1,5 h – bardzo wolnym tempem) – spacer granią góry KOZINIEC schody z korzeni drzew, osuwiska,  widok na intensywnie zieloną wodę jeziora Myczkowskiego i wspaniały punkt widokowy na kamieniołomie w Bóbrce z widokiem na Bieszczady i dwa jeziora.

6.  Przejażdżka BIESZCZADZKIMI DREZYNAMI ROWEROWYMI na trasie Uherce Mineralne – Manasterzec – Uherce Mineralne

NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2015
drezyny są 4 osobowe, jedzie się w nich tak jak na rowerze, możliwość zamiany ?pedałujących?, plecaki i aparaty możemy dać do wygodnych koszyków – niezwykłe przeżycie, niedostępne wcześniej widoki, nawet dla wytrawnych znawców Bieszczadów!!!

7. TYLKO U NAS:    NAPAD ZBÓJNICKI na trasie przejazdu drezynami !!!  Z ust samych zbójników poznacie prawdziwe historie bieszczadzkich ?chłopców zza buczka?! Nieokrzesani i rubaszni zbójnicy strzelą na wiwat, machną kełefem i zbiorą coś do czapy – no chyba że akurat będą po łupie, to wtedy podzielą się zyskiem. Białogłowe miejcie się na baczności!


 Zbójnicka przygoda w Bieszczadach 

WYCIECZKA NA DREZYNACH ROWEROWYCH


 

 

Cena 

120 PLN/bilet normalny

110 PLN/bilet ulgowy*

*bilet ulgowy dla dzieci w wieku do 17lat

W CENIE WYCIECZKI:

?Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników,

?opieka przewodnika

?przejazd drezynami rowerowymi

?bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

?NAPAD ZBÓJNICKI

?ubezpieczenie NNW + aktywności sportowe

?opłaty parkingowe


Rozkład jazdy

Wycieczka ZBÓJNICKA PRZYGODA odbywaj się regularnie w sezonie wakacyjnym w:

WTORKI ORAZ PIĄTKI:

?7:00 Średnia Wieś 

(najlepszy przystanek dla klientów z Baligrodu, Nowosiółek, Hoczwii)

?7:05  Bachlawa

? 7:10 Berezka 

? 7:25 Wołkowyja

(najlepszy przystanek dla klientów z Wetliny, Smereka, Cisnej, Bukowca, Terki, Górzanki, Stężnicy)

? 7:30  Polańczyk – Skrzyżowanie

? 07:30 Polańczyk – Amerpol

? 7:30 Polańczyk Kościół

? 7:45 Myczków   ( przy hotelu Ewka)

? 7:55 Solina

? 7:55 Solina (za mostem na Sanie)  

? 8:00 Bóbrka

? 8:05 Orelec

? 08:15 Myczkowce (Zapora)

? 8:20 Zwierzyń (skrzyżowane)

? 8:20 Uherce Mineralne Drezyny

(najlepszy przystanek dla klientów z Olszanicy, Ustrzyk Dolnych)

? 8:25  Glinne

? 8:30  LESKO 

(najlepszy przystanek dla klientów z Sanoka, Zagórza, Doliny rzeki Osławy)


1. Gotówkę (bilet na wycieczkę + ewentualne pamiątki)*

2. Odzież dostosowaną do pogody (w zależności od pogody/wiatru)*

3. Okrycie przeciwdeszczowe/przeciwwietrzne **

4. Wygodne obuwie do spacerów – bardzo dużo zwiedzamy*

5. Wodę mineralną (min 1,5 l)*

6. Coś „na ząb” (kanapki, batoniki, owoce, suchy prowiant itp.)*

7. Przy słonecznej pogodzie okrycie głowy**.

  • Obowiązkowe*W zależności od warunków**

UWAGA: Wycieczka odbywa się pod warunkiem zebrania minimum 15 klientów w  danym terminie. 

 Wycieczka DREZYNAMI ZE ZBÓJAMI 

 Galeria zdjęć


  • WAŻNE INFORMACJE PRAKTYCZNE:

    CZAS TRWANIA WYCIECZKI

    to około 8-9 godzin. Czas przejścia pieszego to ok 1,5 godziny bardzo wolnym tempem, czas jazdy drezyną to ok 1, 45 godziny bardzo wolnym tempem z przerwami. Podczas wycieczki zaplanowany jest czas wolny, który można wykorzystać na posiłek lub zakupy. Można także poprosić pilota o zorganizowanie obiadu.


DLA KOGO JEST TA WYCIECZKA? Krótko mówiąc dla każdego,  od grup zorganizowanych, seniorów, do wycieczek szkolnych – ciągle coś się dzieje , trasy przejść są łatwe a jazda na drezynach to prawdziwa przyjemność. Podczas wycieczki aktywnie spędzimy czas, przyjemnie się zmęczymy, ale poznamy całe mnóstwo zabytków regionu oraz jego historię i ciekawostki. Chętni spróbują regionalnej kuchni w trakcie przerwy w Sanoku! Niezwykle ciekawa propozycja dla rodzin z dziećmi.


O DREZYNACH To nowość w Polsce! Pomysł na uratowanie linii kolejowej nr 108, której tradycja ma już 140 lat. Drezyny są napędzane tak jak rower, przez dwie osoby, nie wymaga to dużej siły, a gdy zmęczymy się, osoby siedzące za nami o świeżych siłach mogą przejąć pedałowanie. Trudność można porównać do jazdy na rowerze w terenie pagórkowatym.


UBEZPIECZENIE: Ubezpieczamy wszystkich klientów (NNW). Zwykle naszym ubezpieczycielem jest firma AXA.


INFORMACJE DLA KLIENTÓW GRUPOWYCH 

Dla grup zorganizowanych każdą wycieczkę w naszej ofercie realizujemy w wybranym terminie. Potrzebne jest jedynie odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie.

Wycieczka może być dowolnie modyfikowana. Dostosujemy także cenę i zakres świadczeń do wymagań grupy.

Rezerwacje


Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób.

1. PRZEZ INTERNET

System rezerwacji elektronicznych działa 24/7.

2. TELEFONICZNIE

tel.  +48 13 306 78 88

  +48 721 215 453
+48 697 075 795

Przyjmujemy rezerwacje w godz:

PN-PT 9:00 -17:00 | SB 9:00-15:00

3.W PUNKCIE SPRZEDAŻY

ul.Bieszczadzka 5, Zagórz 38-540

oraz w wybranych Obiektach Noclegowych w Bieszczadach

1.Zamówienie

Telefoniczne, przez system rezerwacji lub w najlepszych obiektach noclegowych w Bieszczadach podając jedynie Imię i Nazwisko, datę urodzenia każdego z uczestników, oraz przynajmniej jeden numer kontaktowy.

2.Potwierdzenie
W momencie zamówienia otrzymasz maila z podsumowaniem zamówienia. Na dzień przed planowaną wycieczką (pomiędzy godziną 10:00 a 18:00) potwierdzamy telefonicznie wycieczkę podając dokładną godzinę odjazdu autobusu. Po rozmowie wysyłamy SMS-a potwierdzającego ustalenia – zawierający także numer kontaktowy do pilota wycieczki i ważne informacje praktyczne.

3.Płatność na wyciecze

Dla Waszej maksymalnej wygody zapłata za wycieczkę odbywa się u pilota. Bardzo prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty! Nasz pilot podczas wsiadania serdecznie Was przywita oraz pokaże, które siedzenie powinniście zająć oraz wyda bilet potwierdzający zakup wycieczki.

UWAGA: 

Uprzejmie prosimy klientów o punktualne przybycie na miejsce zbiórki!GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

Dlaczego Warto pojechać z BP PAWUK?

ZAUFANE BIURO

Biuro Podróży PAWUK to jeden z wiodących w Bieszczadach ORGANIZATORÓW TURYSTYKI! Jako jedyne biuro w Bieszczadach zostaliśmy odznaczeni Statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego ! Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci , którzy regularnie przechodzą kursy i szkolenia! Uśmiechnięci, pomocni i rozśpiewani z ogromną wiedzą!

PROGRAM

Jest naszą autorską propozycją, którą przygotowaliśmy na bazie naszego doświadczenia ze współpracy w tworzenia szlaku tematycznego o karpackich Zbójnikach. Postanowiliśmy jako pierwsi w Bieszczadach podjąć trud przywrócenia do życia zapomnianych legend. Chcieliśmy podzielić się z Wami zbójnickimi historiami które poznaliśmy i pokazać, że Bieszczady – obok dzikiej przyrody – to także wspaniała – odkrywana na nowo historia i kultura!

KOMFORTOWY TRANSPORT

Zamawiamy możliwie najlepsze autokary i busy dostępne w Bieszczadach. Kierowcy doskonale znają trasy, jeżdżą płynnie i bezpiecznie!  Nasi przewodnicy podczas wsiadania na przystanku wskażą Państwa miejsce w autokarze. Transport zawsze jest dostosowany do ilości uczestników. Nasze autokary rozpoznacie po zielonych tablicach z logo naszej firmy oraz tabliczki z nazwą wycieczki!