Fascynujący Przemyśl ze Szwejkiem!

  • Cel podróży:
  • Czas trwania: 1 day
  • Cena: 95PLN

Wycieczki do Przemyśla

Przemyśl to bodaj najpiękniejsze z podkarpackich miast. Zapraszamy Was zatem na spacer jego stromymi brukowanymi uliczkami prowadzącymi pomiędzy pięknymi katedrami i kamienicami. Miasto ze względu na swoje wyjątkowe walory zostało laureatem konkursu NAJLEPSZE EUROPEJSKIE DESTYNACJE TURYSTYCZNE. Zabytki i historia tego miejsca jest fascynująca. Od ruin romańskich budowli, przez renesansowy zamek, późnogotycki katedry po wspaniałe zabytki militarne obu Światowych Wojen. Jest to miasto wielu kultur, Mały Lwów- jak mówią niektórzy. Wizytówka Podkarpacia!

Przemyśl – pomimo swoich stromych uliczek jest świetnie dostosowany dla zwiedzania przez grupy osób niepełnosprawnych i osoby starsze.

OD 1 WRZEŚNIA WYCIECZKA REALIZOWANA TYLKO NA ZAMÓWIENIE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (MIN. 15 OSÓB)

Wycieczka  do Przemyśla

Fascynujący PRZEMYŚL w klimacie Józefa Szwejka”


PRZEMYŚL w klimacie Józefa Szwejka

Wycieczka do Przemyśla - zwiedzanie pomnik szwejka

Wycieczka do Przemyśla - zwiedzanie panorama z wieży

 

PLAN WYCIECZKI

Przejazd do Przemyśla przez POGÓRZE PRZEMYSKIE – najładniejszą trasą widokową między innymi przez Góry Słonne – największe w Polsce serpentyny, Birczę, Krasiczyn.

Zwiedzanie zamku w Krasiczynie. Zamek w Krasiczynie wraz z unikalnym ogrodem zamkowym – jeden z piękniejszych polskich zamków doby renesansu z wspaniałymi graffitowymi przedstawieniami na murach zamku!

Fort Twierdzy Przemyśl – wielka twierdza Wielkiej Wojny, gratka dla miłośników militariów  i nie tylko – całej Przemyskiej Twierdzy nie sposób zwiedzić jednego dnia. W czasach swojej świetności uchodziła za jedną z największych twierdz ówczesnego świata! Pozostałości po niej jest tak wiele i obiekty są tak cenne, że dla miłośników militariów proponujemy (na zamówienie) wycieczkę wyjaśniającą Tajemnice Twierdzy Przemyśl!

WYCIECZKA ZE SZWEJKIEM PO PRZEMYSKIEJ STARÓWCE!

W przemyskiej twierdzy nadal możemy spotkać żołnierzy w mundurach Cesarsko-Królewskiej Armii, którzy w klimacie Haskowskiego Szwejka wprowadzą nas w klimat epoki!

Naszym przewodnikiem po tym – w naszej ocenie – najpiękniejszym mieście Podkarpacia, będzie tryskający humorem i żartami, także rubasznymi miłośnik Józefa Szwejka, do złudzenia go również przypominający!

  •  „Bawimy się wesoło, bo zawsze najlepiej

  • jest się wesoło bawić” – mawiał Szwejk.

Spacer po starówce w towarzystwie Szwejka: katedry i kościoły, cerkiew greckokatolicka, renesansowy zamek, rynek z brukowanymi uliczkami i pięknymi kamienicami oraz inne zabytki miasta, zaprowadzimy Was również do słynnej lodziarni, która w 2014 roku została uznana za najlepszą w Polsce!

Muzeum Dzwonów i Fajek na wieży zegarowej z najlepszym widokiem na starówkę. Dzwony z Przemyśla manufaktury rodziny Felczyńskich to arcydzieła sztuki ludwisarskiej, nie mniej jednak zachwycą Was wspaniałe fajki o fantazyjnych kształtach!

Kopiec Tatarski, widok ze wzgórza górującego nad miastem – piękna panorama na miasto oraz rzekę San oraz okoliczne miejscowości. Na wzgórzu Zniesienie także trasa spacerowa z pozostałościami najwyżej położonego fortu Twierdzy Przemyśl.

Wesoły przyjazd w późnych godzinach wieczornych (ok 19:00).

 

Cena 

95 PLN/bilet normalny

85 PLN/bilet ulgowy*

*bilet ulgowy dla dzieci w wieku 6-17lat

W CENIE WYCIECZKI:

Klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników,

? Opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu,

Spacer po starówce w towarzystwie Szwejka

Ubezpieczenie NNW,

Opłaty parkingowe,

Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów


Rozkład jazdy

Wycieczki do PRZEMYŚLA z BIESZCZADÓW odbywają się regularnie w sezonie wakacyjnym w:

CZWARTKI:

07:30 Lesko 

07:40 Hoczew  

07:50 Berezka 

07:55 Polańczyk (3 przystanki) 

08:00 Myczków

08:10 Solina

08:15 Bóbrka (Orelec)

08:25 Myczkowce

08:30 Uherce Mineralne

08:35 Olszanica

08:55 Ustrzyki Dolne

09:55 Krasiczyn 

Pełna MAPA przystanków i parkingów 

Trasa wycieczki 

1. Gotówkę (bilet na wycieczkę + ew. obiad i pamiątki)*

2. Ciepły sweter lub kurtkę (wyjazd porankiem i powrót wieczorem)*

3. Okrycie przeciwdeszczowe/przeciwwietrzne **

4. Wygodne buty do spacerów miejskich *

5. Wodę mineralną (min 1,5 l)*

6. Coś „na ząb” (kanapki, batoniki, owoce itp.)*

7. Mile widziane aparaty fotograficzne

UWAGA: Wycieczka odbywa się pod warunkiem zebrania minimum 15 klientów w  danym terminie. 

Od 29.06.2017 do 30.09.2017 wycieczki realizowane regularnie. 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI 

FASCYNUJĄCY PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM

 

PRZEMYŚLA NIE SPOSÓB ZWIEDZIĆ W 1 DZIEŃ

dlatego zapraszamy na wycieczki 2 i 3 dniowe po Przemyślu i okolicach, a także np. do Lwowa.

WAŻNE INFORMACJE PRAKTYCZNE:

CZAS TRWANIA WYCIECZKI:

to około 10-11 godzin. Podczas wycieczki zaplanowany jest czas wolny, który można wykorzystać na posiłek lub zakupy. Można także poprosić pilota o zorganizowanie obiadu.

UBEZPIECZENIE: 

Ubezpieczamy wszystkich klientów (NNW). Pobieramy przy tym minimalną ilość danych osobowych, jedynie imię i nazwisko oraz datę urodzenia oraz podstawowe dane kontaktowe!

Dokonując rezerwacji klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach ubezpieczeniowych, kontaktowych i archiwizacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ? Dz. U. Nr 133, poz. 883).

W przypadku odwołania  wycieczki przekazane dane osobowe zostają automatycznie usuwane z naszej bazy.


INFORMACJE DLA KLIENTÓW GRUPOWYCH:

Przemyśl to miasto, którego dobre poznanie wymaga kilku dni. Dlatego na zamówienie grup oferujemy inne tematyczne wycieczki po Przemyślu i okolicach np. 2 i 3 dniowe lub jednodniowe np. Tajemnice Twierdzy Przemyśl.

Dla grup zorganizowanych każdą wycieczkę w naszej ofercie realizujemy w wybranym terminie. Potrzebne jest jedynie odpowiednio wcześniejsze zgłoszenie.

Wycieczka może być dowolnie modyfikowana. Dostosujemy także cenę i zakres świadczeń do wymagań grupy.

Rezerwacje

Wybierz najwygodniejszą opcję.

1. PRZEZ INTERNET

System rezerwacji elektronicznych działa 24/7.

2. TELEFONICZNIE

tel.  +48 13 306 78 88

  +48 721 215 453
+48 697 075 795

Przyjmujemy rezerwacje w godz:

PN-PT 9:00 -17:00 | SB 9:00-15:00

3.W PUNKCIE SPRZEDAŻY

ul.Bieszczadzka 5, Zagórz 38-540

oraz w najlepszych Obiektach Noclegowych w Bieszczadach


1.Zamówienie

Telefoniczne, przez system rezerwacji lub w najlepszych obiektach noclegowych w Bieszczadach podając jedynie Imię i Nazwisko, datę urodzenia każdego z uczestników oraz przynajmniej jeden numer kontaktowy.

2.Potwierdzenie
Na dzień przed planowaną wycieczką (pomiędzy godziną 10:00 a 18:00) potwierdzamy telefonicznie wycieczkę podając dokładną godzinę odjazdu autobusu. Po rozmowie wysyłamy SMS-a potwierdzającego ustalenia – zawierający także numer kontaktowy do pilota wycieczki i ważne informacje praktyczne.

3.Płatność na wyciecze

Dla Waszej maksymalnej wygody zapłata za wycieczkę odbywa się u pilota. Bardzo prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty! Nasz pilot podczas wsiadania serdecznie Was przywita oraz pokaże, które siedzenie powinniście zająć oraz wyda bilet potwierdzający zakup wycieczki. Uprzejmie prosimy klientów o punktualne przybycie na miejsce zbiórki!


GWARANCJA UDANEJ WYCIECZKI!

Dlaczego Warto pojechać z BP PAWUK?

ZAUFANE BIURO

Biuro Podróży PAWUK to jeden z wiodących w Bieszczadach ORGANIZATORÓW TURYSTYKI! Jako jedyne biuro w Bieszczadach zostaliśmy odznaczeni Statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego ! Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci , którzy regularnie przechodzą kursy i szkolenia! Uśmiechnięci, pomocni i rozśpiewani z ogromną wiedzą!

PROGRAM

Jest naszą autorską propozycją, którą przygotowaliśmy na bazie naszego doświadczenia ze współpracy w tworzenia szlaku tematycznego o karpackich Zbójnikach. Postanowiliśmy jako pierwsi w Bieszczadach podjąć trud przywrócenia do życia zapomnianych legend. Chcieliśmy podzielić się z Wami zbójnickimi historiami które poznaliśmy i pokazać, że Bieszczady – obok dzikiej przyrody – to także wspaniała – odkrywana na nowo historia i kultura!

KOMFORTOWY TRANSPORT

Zamawiamy możliwie najlepsze autokary i busy dostępne w Bieszczadach. Kierowcy doskonale znają trasy, jeżdżą płynnie i bezpiecznie!  Nasi przewodnicy podczas wsiadania na przystanku wskażą Państwa miejsce w autokarze. Transport zawsze jest dostosowany do ilości uczestników. Nasze autokary rozpoznacie po zielonych tablicach z logo naszej firmy oraz tabliczki z nazwą wycieczki!