PRZYGODA W BIESZCZADACH | PAKIET WYCIECZEK


 

 

WAKACJE? WYBIERZ BIESZCZADY i Podkarpacie!

Podkarpackie i Bieszczady to najlepszy wybór na wypoczynek!  Jeśli planujesz rodzinne wakacje utwierdzamy Cie w tym przekonaniu!  Jeśli nie masz czasu przygotowywać swoich wycieczek, wybierz nasze dopracowane i ciekawe propozycje zwiedzania regionu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie i twojej rodziny pakiet wycieczkowy PRZYGODA W BIESZCZADACH. Każda z wycieczek do całodniowa propozycja zwiedzania z najlepszymi przewodnikami z doskonale dobranym i dopracowanym planem.

PRZYGODA W BIESZCZADACH czeka na właśnie na Ciebie!

PAKIET WYCIECZKOWY:

PRZYGODA W BIESZCZADACH

PAKIET PRZYGODA W BIESZCZADACH składa się z 7 propozycji, (4  po Bieszczadach + 3 wycieczki zagraniczne )

Wycieczki PO BIESZCZADACH

Stworzyliśmy dla Was programy wycieczek, w miejscach, których zwykle się nie odwiedza, a które czekają na turystów jak zgubione w zieleni diamenty! Pod opieką przewodnika odwiedzicie najciekawsze z Bieszczadzkich atrakcji i usłyszycie wiele informacji, dzięki którym już samemu będzie można zaplanować dalsze zwiedzanie Bieszczadów.

Jednodniowe wycieczki ZAGRANICZNE

Bieszczady mają doskonałe położenie i w zasięgu jednodniowych wycieczek mamy 3 kraje. Zapraszamy zatem na wycieczki do Lwowa, na Słowację na spotkanie z wieloma kulturami, czy wygrzać się w basenach termalnych na Węgrzech i spróbować wina w piwniczkach Tokaju!

OTO, CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY!

1. Aż 7 wyjątkowych programów wycieczek 

opracowanych przez przewodników górskich i pasjonatów regionu, które pozwolą Wam poznać region w sposób niezwykle ciekawy!

2. Łatwy sposób rezerwacji 

Rezerwacji dokonasz na jeden z kilku sposobów. Najwygodniejsza rezerwacja online jest dostępna 24/7, jednak podczas rozmowy telefonicznej dowiesz się w jakiej kolejności najbardziej optymalnie dopasować wycieczki.

3. Doskonałych przewodników 

Nasi przewodnicy to prawdziwi pasjonaci. Ich wiedza, poczucie humoru oraz profesjonalizm gwarantuję udaną wycieczkę z dużą dawką wiedzy oraz przede wszystkim miłe wspominania z wycieczki!

4. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebą  

Bieszczady to naprawdę duży region , dlatego naszych klientów zbieramy niemal z 40 miejscowości Bieszczadach.

5. Im więcej zamawiasz – tym więcej zyskujesz 

Przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatów i zniżek,

PAKIET: PRZYGODA W BIESZCZADACH


Przemyśl - wycieczka jednodniowa

Skomponuj swój własny wymarzony pobyt w Bieszczadach

Wycieczki jednodniowe odbywają się regularnie we wskazane dni w miesiącach czerwiec – wrzesień (w wybranych dniach ). Zabieramy klientów na wycieczki z blisko 40 miejscowości w Bieszczadach wg precyzyjnych rozkładów jazdy. Płatność – dla wygody klientów – odbywa się już w autokarze podczas wycieczki a rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz rezerwacji.

Skomponuj PLAN z wycieczek jednodniowych