SPŁYWY PONTONOWE rzeką SAN

RZEKAMI BIESZCZADÓW TYLKO ZIELONYM PONTONEM !


Spływ pontonowy Sanem to czysta przyjemność! San jest rzeką bardzo spokojną, a spływ po niej należy raczej do rekreacyjnych. Spokojne wody Sanu są doskonałe do odpoczynku dla grupy przyjaciół, rodzin z dziećmi czy większych grup zorganizowanych: imprez firmowych, integracyjnych, wycieczek oraz zielonych szkół.  Pontony są bezpieczniejsze niż kajaki i wchodzi do nich jednorazowo 5 lub 7 osób. Każdy z uczestników obowiązkowo wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną firmy Olimp i pagaje Szmagliński. Trasy spływów zaczynają się od 5 do nawet 20 km. Miłośników przyrody na pewno zachwycą widoki na dziewicze lasy i zalesione wzgórza oraz dziesiątki rzadkich gatunków ptaków mijanych podczas spływu. Nie należy do rzadkości widok bociana czarnego, czapli szarej, dzikich gęsi i kaczek. Jakość sprzętu, którego używamy daje pewność bezpieczeństwa i pozwala skupić się jedynie na przyjemnej podróży z prądem rzeki. Niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie.   


W przypadku grup zorganizowanych cena jest ustalana indywidualnie, oprócz tego dostępne są poszerzone warianty tras, oraz zapewniamy opiekę ratownika i instruktora, którzy czuwają nad bezpieczeństwem grupy. Spływy pontonowe polecamy zwłaszcza dla grup szkolnych, młodzieży i dzieci, ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa niedostępny np. na spływach kajakowych.

Świetna rozrywka dla

SZKÓŁ, DZIECI, MŁODZIEŻY i GRUP DOROSŁYCH


WYPOŻYCZ SWÓJ PONTON

W SEZONIE LETNIM PŁYWAMY CODZIENNIE Z SANOKA

CENA : 39 zł / osoba (szczegółowy cennik poniżej)


TRASA SPŁYWÓW

SANOK – LISZNA

8 kilometrowa z Sanoka do Lisznej. Piękna widokowo, dwu godzinna trasa.  Czas pełen relaksu, ucieczka przed skwarem i tłumem na szlakach  oraz ciekawa i do tego bezpieczna przygoda dla całej rodziny.

KONTAKT I REZERWACJA

Wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

+48 13 306 78 88

+48 721 215 453

lub mail

biuro@pawuk.pl

GODZINY SPŁYWÓW

(WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK)

PN – PT godzina 11:00

WEEKENDY godzina 10:00 i 14:00

(DLA GRUP POWYŻEJ 20 OSÓB MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI SPŁYWU W KAŻDYM TERMINIE)

 Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

REGULAMIN SPŁYWU

Każdy uczestnik spływu pontonowego musi zapoznać się i zaakceptować regulamin spływu, który dostępny jest tutaj.


MAPA SPŁYWÓW

SPŁYWY ODBYWAJĄ SIĘ NA TRASIE:

  • Sanok – Liszna – ok 8 km | czas ok 2-2,15 h
  • Sanok – Międzybrodzie – ok 5 km | czas około 60 min

MIEJSCE STARTU

W miesiącach wakacyjnych (lipiec – sierpień) ze względu na stan wody pływamy głównie na trasie Sanok – Liszna (lub krótsza trasa Sanok – Międzybrodzie). Starujemy w Sanoku za mostem prowadzącym na skansen. Przed mostem przy ul. Białogórskiej można zostawić samochód na darmowym parkingu. Przygotowane pontony będą już na Was czekać po drugiej stronie mostu naprzeciwko lądowiska Lotniczego Pogotowania Ratunkowego.

Zadzwoń lub napisz, a na pewno doradzimy Ci jak najłatwiej dotrzeć na miejsce startu!


INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

 

Zabierz ze sobą lekkie obuwie, które może się zamoczyć (np. klapki, sandały czy buty wodne). Pontony raftingowe posiadają niewielkie otwory odpływowe, którymi woda wypływa, ale też wpływa do pontonu. Dlatego trzeba być przygotowanym, że na dnie pontonu będzie niewielka ilość wody.

 

 

Pamiętaj o wodzie mineralnej czy innym napoju, którym ugasisz pragnienie. Batonik energetyczny czy inna przekąska pozwoli Ci zregenerować siły.

 

 

Sprzęty elektroniczne lepiej zostawić na brzegu lub umieścić je w wodoodpornych opakowaniach.

 

 

Warto zabrać ze sobą nakrycie głowy oraz krem do opalania, aby chronić się przed palącym słońcem. Ze spływu na pewno wrócisz z piękną opalenizną!


Galeria Spływów Pontonowych w Bieszczadach

 

3 OPCJE SPŁYWÓW PONTONOWYCH:

1. Zorganizowane spływy

Spływ pontnowey

Spływy zorganizowane na zamówienie odbywają się w grupach. Wspólnie i pod okiem instruktorów płyniemy z biegiem Sanu odkrywając przed Wami ciekawą historie mijanych miejsc. Tak podróżowali kiedyś ci, którzy spławiali sól w Górach Słonnych, u których podnóży płyniemy. Zwiedzimy wspólnie wnętrza drewnianych cerkiewek oraz masywne betonowe bunkry z czasów II wojny światowej, zapalimy wspólnie ognisko i upieczemy na ognisku proziaki – podkarpacki przysmak!

Wycieczki z pontonami

 

2. Wypożycz ponton

DCIM116GOPROZabierz rodzinę lub przyjaciół na wodną przygodę! Zafunduj sobie wspaniałe i bezpieczne wspomnienia z WAKACJI! 

Nie musisz znać terenu, pomożemy Ci wybrać odpowiedni odcinek rzeki, wyposażymy w dokładną mapę. Wypożyczasz doskonałej jakości ponton, 5 kamizelek asekuracyjnych, 5 pagajów oraz worek wodoszczelny na odzież czy ręcznik! Pełna niezależność oraz wspaniała zabawa! Dodatkowo, pomożemy Ci wrócić do miejsca startu!

NASZ SPRZĘT

RL320 green PONTONY : RAFTINGOWE firmy NORD BOAT, ze wzmocnionym dnem oraz częścią rufową, 5 osobowe ZABAWA: Spływy pontonowe są bardzo łatwe nawet dla osób starszych, rodzin z dziećmi czy zielonych szkół. BEZPIECZEŃSTWO: Każdy uczestnik spływu lub wypożyczający otrzymuje obowiązkową kamizelkę asekuracyjną, podczas spływów zorganizowanych płynie z nami ratownik.