Imprezy firmowe w Bieszczadach

Imprezy integracyjne w Bieszczadach


Zapraszamy Was na imprezy filmowe w Bieszczadach. W naszej ofercie interesujące propozycje na integracje dla firm. Jeśli chcecie odpocząć w otoczeniu dzikiej przyrody, zmęczyć się podczas spływu kajakowego lub pontonowego, zrelaksować i rozśpiewać przy ognisku z regionalnymi smakołykami ? dobrze trafiliście!. Staramy się przede wszystkim, abyście posmakowali karpackiej zabawy, ale w konkretnym niepowtarzalnym w innych regionach klimacie.


Sprawdź naszą ofertę wyjazdów firmowych

Ciekawe scenariusze imprez integracyjnych w Bieszczadach


Zbójnicy na drezynach rowerowych 

scenariusze

Bardzo ciekawy plan imprezy firmowej dużą porcją ruchu na świeżym powietrzy. Drezyny  rowerowe zostały wybrane w 2015 roku jako NAJLEPSZY PRODUKTU TURYSTYCZNY POLSKI! Po drodze napadną nas zbójnicy i będą chcieli obrabować a co zwinniejszych zaciągnąć w swoje szeregi!  Nagrodą za ciężki dzień będzie degustacja wyśmienitego piwa w Browarze URSA MAIOR!

W PLANIE:

przejażdżka drezynami rowerowymi  | ZBÓJNICKI NAPAD  |  DEGUSTACJA w Browarze URSA MAIOR  |   zbójnicka rekrutacja

INTEGRACJA w ZielonymPontonie!

Proponujemy Wam relaks doskonały, oderwanie od rzeczywistości, popłynięcie z prądem, dotknięcie natury, wspaniałą przygodę. Proponujemy Wam spływ Sanem ? Zielonym Pontonem. To doskonała propozycja aktywnego wypoczynku w Bieszczadach. W bezpiecznych 5 osobowych pontonach będziemy pracować jak jedna osoba, ciesząc się własnym towarzystwem, integrując się.

PLANIE:

Spływ pontonowy Zielonym PONTONEM | OGNISKO na brzegu  |   Spacer po Sanoku  |  Cerkwie Szlaku Ikon.


GRA TERENOWA w wysiedlonej miejscowości

To doskonała propozycja TEAM BUILDINGU. Bez pracy w grupie nie będzie sukcesu, wiedząc dodatkowo, że kolejna grupa depcze nam po piętach. Rywalizacja, współpraca, kreatywność, spostrzegawczość – każda cecha jest ważna. Możliwość zakończenia gry regionalnym ogniskiem, gdzie podzielimy się wrażeniami, spróbujemy lokalnego piwa i podkarpackich przysmaków.MĘSKA PRZYGODA dla każdego!

W PLANIE:

Przejazd do wysiedlonej miejscowości  | Gra terenowa w drużynach, wspólne ognisko z regionalnym jedzeniem i śpiewami

OLIMPIADA – sportów „dziwnych”

Czy graliście kiedyś w piłkę nożną, gdzie bezpieczne faule są częścią strategii gry albo zagrać w bezpieczne wyzwanie łucznika, chodziliście w labiryncie z zamkniętymi oczyma, a może  bieg precyzyjny z piwem na pagaju? To wszystko i jeszcze więcej podczas zajęć TeamBuilding i integracyjnych! Szalona zabawa ze „sportami dziwnymi ” w Bieszczadach!

W PLANIE:

Turniej Bumper ball, turniej łuczniczy – wyzwanie łucznika, labirynty, mega tweester i wiele innych szalonych gier i sportów!


Łowcy Żywiołów

Bardzo ciekawy plan imprezy firmowej dużą porcją ruchu na świeżym powietrzy. Drezyny  rowerowe zostały wybrane w 2015 roku jako NAJLEPSZY PRODUKTU TURYSTYCZNY POLSKI! Po drodze napadną nas zbójnicy i będą chcieli obrabować a co zwinniejszych zaciągnąć w swoje szeregi!  Nagrodą za ciężki dzień będzie degustacja wyśmienitego piwa w Browarze URSA MAIOR!

W PLANIE:

Spływ pontonowy, Offroad lub quady, lot szybowcem lub w tandemie na paralotni, teatr ognia na wieczorną imprezę integracyjną.

Kurs pierwszej pomocy – bezpieczeństwo w górach. 

Imprezy integracyjne mogą być naprawdę użyteczne i pouczające. Spotkamy się z ratownikami medycznymi i ratownikami Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Udzielą nam instrukcji i podzielą się swoją wiedza na temat bezpieczeństwa. Rozegramy improwizowaną akcję ratunkową w drużynach z wcześniej wylosowanego scenariusza.

W PLANIE:

Wykłady o pierwszej pomocy i o bezpieczeństwie w górach, szkolenie z resustytacji i ratownictwa, zaaranżowane scenki ratownictwa w grupach.


MASZ INNY POMYSŁ?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ!

ZORGANIZUJEMY KAŻDA IMPREZĘ FIRMOWĄ


PROPOZYCJE NA WIECZORY INTEGRACYJNE

BITWA KARAOKE

Do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny sprzęt do Karaokę – projektor, duży ekran, głośniki i dwa mikrofony. Możemy rozegrać bitwę karaoke za zewnątrz przy ognisku! Zaśpiewamy wybrane piosenki wśród nich najpopularniejsze szlagiery a program zliczy punkty za najlepsze i najgorsze wykonanie utworu! Zabawa na całego i prawdziwe emocje, zwycięży tylko jedna drużyna!

Biesiada z MUZYKĄ

Zwieńczeniem każdej dobrej integracji i pełnego dnia zabaw jest wspaniały wieczór. Jedzenie regionalne, odpowiednie napitki to jedynie cześć klimatu. W pełni zabawowy klimat nada nam muzyka na żywo! W zależnosci od Waszych preferencji może to być muzyk wykonujący kawałki regionalne – łemkowskie, bojkwskie, romskie itp lub DJ który rozkręci imprezę muzyką elektroniczna!

OGNISKO z  pieczonym prosiakiem PO ZBÓJNICKU

Pod rozgwieżdzonym niebem najlepiej zapalić ognisko i celebrować wypoczynek! Wyobraźcie sobie że rozśpiewani wspaniale się bawicie, nad ogniskiem obraca się opiekany prosiak lub baran! Zabawa jak przy dzieleniu łupów podczas zbójnickich schadzek! Prawdziwie ułańska zabawa!

BITWA KOLORÓW 

Ubrudzimy się trochę – staniemy naprzeciw siebie i trzymając w garści kolorowe proszki HOLY zaczniemy obrzucać się w rytm muzyki i tańczyć gdzieś na polanie! Każdy z osobna i wszyscy razem zostaniemy uwiecznieni przez fotografia . Do kolorowych wspomnień na zdjęciach wraca się jeszcze bardzo długo!

 

WYCIECZKI FIRMOWE: 

Jeśli chciałbyś wynagrodzić swoich pracowników lub partnerów biznesowych mamy propozycję bardzo ciekawych i bogatych programowo wycieczek firmowych. Większość naszych propozycja to wycieczki w Bieszczadach o różnej tematyce, jednak z racji położenia bardzo blisko krajów takich jak Węgry, Słowacja, Ukraina  czy Rumunia a nawet Czechy możemy zaoferować wyjątkowe – autorskie programy  wycieczek kulinarnych, przygodowych, kulturowych czy porostu rekreacyjnych także w tych krajach. Wybierz interesujący Cię kraj na zorganizowanie wycieczki firmowej lub skorzystaj z gotowych pakietów wycieczek po Bieszczadach.

PROPOZYCJE WYCIECZEK  FIRMOWYCH W BIESZCZADACH: 

Bieszczady-ze-Smakiem-3-dni Bieszczady-natura-32 Bieszczady-z-przygodą


NOCLEGI: 

Noclegi integracja    Noclegi integracja1    Noclegi integracja2

Zawsze masz wybór

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o noclegi. W naszym regionie mamy do dyspozycji obiekty noclegowe o bardzo zróżnicowanej charakterystyce. Obok kameralnych i klimatycznych gospodarstwa agroturystycznych na odludziu, gdzie poczujemy się jak w domu do ciekawych kompleksów domków z dużym terenem w głuszy po wspaniałe hotele ze SPA położone na wzgórzach lub dolinach rzek.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZAUFANIE!

Dbamy o każdy szczegół imprezy firmowej, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinie klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

ZASMAKUJESZ REGIONU!

Każdy region ma w sobie coś, czego warto spróbować. Na każdej z imprez staramy się, abyście wieczorem odpoczęli i pobawili się smakując regionalnych potraw, od zaufanych dostawców czy degustowali ciekawych karpackich napojów. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

AUTORSKI PROGRAM IMPREZ!

Z zasady staramy się szukać nowych, oryginalnych form rozrywki dla Was. Dbamy o odpoczynek zarówno ducha jak i ciała!

PODRÓŻE Z KULTURĄ.

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH: 

? nocleg/zakwaterowanie

? wyżywienie/biesiady regionalne

? realizację wybranego programu imprezy

? transport (klimatyzowany bus lub autokar)

? zdjęcia i filmy z imprezy/wycieczki

CENY IMPREZ FIRMOWYCH:

Ceny imprez integracyjnych każdorazowo zależą od wybranego scenariusza, ilości uczestników oraz standardu obiektu noclegowego.

Sam określ swój budżet, a my stworzymy dla Ciebie idealny program!


ODWIEDŹ NAS 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Zagórzu mieszczącego się w Bieszczadzkiej Galerii Twórców Kultury na głównej trasie prowadzącej w Bieszczady.

Biuro Podróży PAWUK

 Organizator Turystyki w Bieszczadach

tel.  +48 13 306 78 88

tel.  +48 721 215 453

tel. +48 697 075 795

e-mail: biuro@pawuk.pl 

 zapraszamy do naszego biura:

ul. Wolności 2
5, 38-540 Zagórz

 

 

wycieczki-bieszczady-biuro-podrozy-1_