Atrakcje dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach

Wybór Bieszczadów jako miejsca wycieczki szkolnej , obozu czy kolonii to doskonała decyzja! Mamy tutaj szereg atrakcji, które sprawia że wasz pobytu tutaj będzie niezapomniany! Od przygód w leśnej głuszy do zwariowanych zabaw na boisku, karkołomnych przepraw na zajęciach linowych i wielu innych. Przygotowaliśmy atrakcje dla szkół podstawowych, gimnazjum czy liceum! Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co go zainteresuje i pozwoli połączyć przydatną wiedzę z wyśmienitą zabawą. Przygotowaliśmy dla Was ponad 20 unikalnych Atrakcji!


katalog_zielone_szkoly


GOTOWE PLANY WYCIECZEK I ZIELONYCH SZKÓŁ

Planujecie wycieczki w Bieszczady, macie już wybrany obiekt noclegowy i swój własny autokar. Brak jeszcze interesującego planu, który mógłby wypełnić cały pobyt? Mamy dla Was gotowe pakiety planów wycieczek w Możecie wybrać w planach 3   i 5 dniowych, ale jeśli tylko chcecie przygotujemy dla Was oferty 2 i 4 dniowych wycieczek. To żaden problem 🙂 Wystarczy się z nami skontaktować.

zielone szkoły3zielone szkoły kultura1

zielone szkoły5zielone szkołyprzyroda5zielone szkoły kultura12

 


Jakie atrakcje można znaleźć w Bieszczadach?

Góry

Bieszczady to przede wszystkim piękne góry, wysokie połoniny i wspaniała , dzika przyroda. Spacer z przewodnikiem po połoninach to zapierające dech w piersiach widoki i lekcja bezpieczeństwa i autoratownictwa w górach! Warto wiedzieć jak się przygotować przed samodzielnymi górskimi wycieczkami. Nasz przewodnik Was tego nauczy.

Przygoda

Jeśli lubicie nutkę współzawodnictwa i adrenaliny na pewno spodobają Wam się pomysły Gier terenowych czy zajęć integracyjnych i TeamBuilding! Dla najmłodszych mamy wycieczki fabularne, w których po całych Bieszczadach będziemy szukać skarbów i zbójników!

Natura

Bieszczady to królestwo dzikiej przyrody!  Z przyrodnikami wybierzemy się do lasu, ornitolog nauczy nas podstaw bidrwatchingu, Potrzymamy na ramieniu ptaki drapieżne. Nawet nocą mamy wiele do zaoferowania, ponieważ w Bieszczadach mamy najmniej zanieczyszczane światłem niebo w całej Polsce. Będzie widać tysiące gwiazd a profesjonalny astro przewodnik pokaże nam jak je oglądać.

 Szalone sporty

Dowiecie się czym jest BumperBal, zagracie w ARROW TAG, polując na siebie łukiem i specjalnymi strzałami, będziemy cali kolorowi podczas bitwy kolorów, zorganizujemy turniej rycerski dna najmłodszych ? zagramy w mega twister. Na równi ceniona będzie szybkości i spryt! Igrzyska czas zacząć!

Woda

Zielony Ponton ? czyli spływ rzeką San ? to najbezpieczniejsza forma spływów w Bieszczadach. Spływ pontonowy urozmaici każdą wycieczkę a bezpieczny i nowoczesny sprzęt a takze doświadczona kadra sprawia że na spływ pontonowy w Bieszczadach mogą się wybrać wszystkie grupy wiekowe!


GALERIA ZDJĘĆ